Raporlama

Her bir e-posta ve alıcıyı benzersiz bakış açısı ile raporluyoruz

Bir e-posta gönderdiğinizde bu e-postanın karşı sunucuya ne zaman ulaştığı, alıcı tarafından ne zaman açıldığı ya da neden ulaşmadığına dair bilgi almak istersiniz. INBOXNotify tam olarak bunu sağlar

45 gün boyunca erişebileceğiniz tam mesaj geçmişi

INBOXNotify son 45 günü kapsayan tüm gönderimlerinizin ayrıntılı faaliyet günlüğünü saklar. Teslimat durumlarına, etiketlere veya tarihlere göre inceleyebilirsiniz. Ayrıca belirli bir e-posta adresine gönderilen e-postaların veya etkinlik günlüğünün de ayrıntılarını görebilirsiniz. 45 günden fazla süreye ihtiyacınız varsa bize ulaşarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Detaylı bilgilere kolayca erişin

Bounce, ulaşım, okuma ve tıklama durumlarını takip edebilme yeteneğine sahip, kimin hangi bağlantıyı açtığını görmek için yeterince ayrıntılı, INBOXNotify‘ın gelişmiş raporlama sisteminden faydalanın. Gönderdiğiniz her e-posta da neler olup bittiğini tam olarak izleyin.

Raporlama ve analiz

Gönderdiğiniz her e-posta ile daha iyi geri bildirim almanıza olanak sağlayacak gelişmiş raporlama sayesinde verimliliği kolayca ölçümler, kötü gidişatların önüne geçmeniz konusunda fikir sahibi olursunuz.

Gönderdiğiniz her e-posta da alıcıyla ilgili ayrıntılı bilgileri izleyin

E-postalarınızın tüm geçmişini kaydetmeye ek olarak INBOXNotify, alıcı e-posta sunucusu e-postayı kabul ettiğinde, alıcılarla ilgili herhangi bir hata olup olmadığını ve açılış zamanlarıyla ilgili bilgileri de kaydeder.

Her alıcının mesajına ve teslimat geçmişine ait bilgi

Belirli bir e-posta adresinin geçmişini araştırmanız mı gerekiyor? Belki öyle bir e-posta adresi yoktur? Belki de gelen kutusu doludur? Belki basit bir yazım hatası olabilir… INBOXNotify her e-posta adresi için tüm geçmişi ve etkinlikleri düzenler böylece takibinizi kolaylaştırır.

Proaktif iyileştirmeler için üst düzey raporlar ve analitikler

INBOXNotify inanılmaz miktarda ayrıntıyı izler ve bazen üst düzey eğilimleri görmeye yardımcı olur. Böylece e-postalarınız için açılma oranlarını iyileştirme şansınız olur. INBOXNotify ile daha iyi e-postalar gönderebilirsiniz.

Kredi kartı gerektirmeden ücretsiz deneyin
Ücretsiz e-bülten aboneliği

E-posta pazarlama dünyasına ait gelişmelerden ve INBOX’ın duyurularından ücretsiz haberdar olmak için e-posta kaydınızı yapabilirsiniz.

Bizi takip edin 🙂
Sorunuz mu var?