Sınırsız gönderim Sürükle & Bırak tasarım aracı Lisans bedeli yok
Kurulum ücreti yok Ücretsiz API Ek özellik ücreti yok Bağlayıcı sözleşme yok

Her şey dahil
ajans hizmeti

Hiçbir detayla uğraşmadan e-posta pazarlama ile satışlarınızı artırmak ister misiniz?

Alanında uzman ekibimiz ile istediğiniz e-bülten tasarımınızı hazırlıyor, abonelerinizle paylaşmak istediğiniz içeriği dilediğiniz zaman onlara gönderiyoruz.

 • Kurumsal kimliğinize uygun e-bülten tasarımı
 • İhtiyacınıza uygun en doğru paket seçimi
 • Doğru zamanda doğru kişilere gönderim
 • E-posta pazarlama otomasyonu kurulumu
 • Abonelik formu entegrasyonu
 • Sürekli teknik destek & raporlama

İleti Yönetim Sistemi
Entegrasyonu

Abonelerinize ait izinleri hizmet sağlayıcı olarak İYS platformuna bildirmeniz gerekmektedir. Süreci otomatize etmek, manuel takip ve iş yükünün getireceği zorlukların önüne geçmek için oldukça önemlidir. Bu bağlamda İYS iş ortağı olarak INBOX, firmalara özel entegrasyon hizmeti sağlayabilmektedir.

Eğer siz de uygun fiyatlara ekstra büyük bütçeler ayırmadan İYS entegrasyon hizmeti almak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 • CRM, ERP, MRP yazılımlarınıza entegre edilebilir API desteği
 • İYS için INBOX hesabınıza toplu olarak verilerinizi kolayca aktarma
 • Yönetilebilir kolay web arayüzü
 • Günlük mutabakat ile İYS hesabınızı sürekli güncel tutma
 • KVKK mevzuatlarına uygun güvenli veri saklama
 • Platform üzerinden tek tık ile liste yükleme ve İYS ile eşitleme

Dedicated
-Özel IP- Hizmeti

INBOX'dan yalnızca sizin kullanımıza tahsis edilen dedicated IP (özel IP) isteğinde bulunabilirsiniz. Dedicated IP kullanımının avantajlarından birisi, havuz IP’ler ile farklı kullanıcıların yapmış olduğu olumsuz gönderimlerden etkilenmezsiniz. Ayrıca yoğun e-posta gonderimi olduğu zamanlarda kuyruk oluşmayacağı icin daha yüksek hızda e-posta gönderebilirsiniz.

Yalnızca sizin kullanımınız için atanmış dedicated IP ile güvenle gönderimler yapabilirsiniz.

$225 / yıl - Hemen satın al

Warm-Up Hizmeti
Daha iyi bir inbox oranı için

Kurumun aboneleri, e-bülten şablonları ve gönderim hızı incelenir. Ardından eğer düzeltilmesi gereken bir sorun var ise düzeltilir.

Gerekli görünmesi durumunda kuruma özel bir altyapı ve IP havuzu paylaşımsız olarak tahsis edilir.

Bu süreç warm-up en başlarda gereklidir. Tüm süreçte eğer bizim tasarladığımız modele uyulur ise kısa süre içinde kurum istediği hızda e-postalarını en az %96 inbox oranı ile kesinlikle ulaştırabilir.

Bu özel bir danışmanlık süreci gerektirir. Teklif vermeden önce en az 30 dakika bir görüşme yapılması gerekilmektedir.

Kurumunuza Özel
Yazılım Geliştirme

Bazı durumlarda e-posta pazarlama faaliyetlerinizi daha efektik hale getirmek için özel yazılım desteği ihtiyacı duyabilirsiniz.

Örneğin abonelerinizin e-posta almak tercihlerini özelleştirebilmeleri için bir web arayüzü, CRM yazılımınızla INBOX'ın entegre edilmesi ya da bunlara benzer sadece sizin için geliştirilmesi ihtiyacı bulunan özel durumlar.

INBOX yazılım ekibi size bu tür entegrasyonlar konusunda destek olabilmektedir. Eğer bu yönde bir hizmet arayışınız bulunuyorsa detayları görüşmek adına sizi en kısa sürede arayabiliriz.

Sık Sorulan Sorular

Sık sorulan sorulardan derlediğimiz cevaplarımızı aşağıda bulabilirsiniz.

INBOX'da her ihtiyaca yönelik paket seçenekleri bulunmaktadır. Eğer her ay düzenli gönderim yapıyorsanız abonelik bazlı paketleri tercih edebilirsiniz. Fakat senede yalnızca birkaç defa gönderim yapmayı düşünüyorsanız gönderim bazlı paketler daha uygun olacaktır.

Paket alımlarınızda havale ya da kredi kartı yöntemini kullanabilirsiniz.

INBOX sizi uzun süreli sözleşmelere bağlı tutmaz. Sadece kullanacağınız aylar ödeme yapabilirsiniz.

INBOX kullanımı kolay web tabanlı bir yapıdır. Paketlerimiz self-serivs kullanım fiyatlarını içermektedir. Eğer hiçbir teknik detayla uğraşmak istemez, e-bülten tasarımınızında INBOX tarafından oluşturulmasını isterseniz bizden özel teklif alabilirsiniz.

Eğer 500 kişiyi geçmeyen abone listeniz varsa INBOX'da her ay sınırsız gönderim yapabilirsiniz. Ücretsiz hesapların süre sınırı da bulunmamaktadır.

6563 sayılı Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun ve ilgili mevzuat kapsamında iletişim izinlerinin tek noktadan yönetilmesini sağlayan ve bu izinleri bir merkezde toplayan sisteme İleti Yönetim Sistemi (İYS) denilmektedir. İYS sistemine e-posta gönderimi, sms gibi iletişim kurduğunuz kişilere ait izin durumlarını bildirmeniz gerekmektedir.

Ayrıntılı bilgi için: https://useinbox.com/tr/ileti-yonetim-sistemi/

INBOX aylık abonelik müşterilerine İYS entegrasyon hizmetini ücretsiz sunmaktadır.