Size her ay ödeme
yapabilir miyiz?

Hiçbir teknik ayrıntıyla uğraşmanıza gerek kalmadan, sadece networkünüze indirim sağlarken komisyon kazandıran platform ile gücünüze güç katın

KAZANCINIZI HESAPLAYIN

Teknik destek INBOX'dan, kazanmak sizden

Hiçbir teknik ayrıntıyla uğraşmanıza gerek kalmadan, sadece networkünüze indirim sağlarken komisyon kazandıran platform ile gücünüze güç katın

Kimler Kullanabilir?

Ajanslar

Müşterileriniz için e-posta pazarlama hizmeti verebilirsiniz.

Fenomenler

Sosyal medyada fenomen misiniz? Youtube, Instagram, Twitter v.b. platformlarda referans linkinizi paylaşarak ek gelir elde edebilirsiniz.

Mentorlar

Danışmanlık verdiğiniz firmalara referans linkinizi paylaşarak ek gelir elde edebilirsiniz.

SaaS Sistemleri

Platformunuza INBOX'ı ekleyerek ek gelir elde etmeye başlayabilirsiniz.

E-Ticaret Uzmanları

İnternetten satış yaparken aynı zamanda e-posta pazarlama ile de kazanmaya devam edebilirsiniz.

Satış & Pazarlamacılar

Satış ve pazarlama sektöründe faaliyet gösteriyorsanız INBOX ile e-posta pazarlama sektöründen de ek gelir elde edebilirsiniz.

Geliştiriciler

Entegrasyon ve uygulamalar ile ek gelir elde etmeye başlayabilirsiniz.

Bireysel Kullanıcılar

Bireysel olarak çevrenize e-posta pazarlama hizmeti vererek ek gelir elde edebilirsiniz.

Diğer

INBOXPartner programına herkes katılabilir. INBOX müşterisi olmanıza dahi gerek yoktur. Kazanmaya başlayabilirsiniz.

Kazancınız tek seferlik değil. Aylık düzenli geliriniz olabilir

Referans olduğunuz kişinin aldığı paketten komisyon alıyorsunuz. Tabi burada bitmiyor! Aylık düzenli olarak alacakları paketlerden komisyon almaya devam ediyorsunuz. Bir süre sonra sabit bir kazancınız olacaktır.

Örnek:
  • Ahmet Bey’in firması sizin referans linkiniz ile INBOX’a üye oldu.
  • Aylık 55$’lık paket satın aldı.
  • Ahmet Bey’in her ay yaptığı paket yenilemesinden 13.75$ size komisyon olarak verilecektir.

1 yıl sonunda kazancınız 165$ olacak. 1 yıl içerisinde toplamda bu şekilde yönlendirdiğiniz 30 firma olduğunu düşünerek, yıllık kazancınız 4950$, aylık ise 412$ olacaktır. Ayrıca bu kazancınız her sene giderek artan bir kazanç haline dönüşecektir.

INBOX referanslarınızı artırmanız için yararlı araçları sizin için hazırladı

Referanslarınızla paylaşmanız için hazır görseller, e-posta ve web sitesi içerikleri ve diğer birçok e-posta pazarlama aracınızı kullanımınıza sunduk. Biz size %25’e kadar komisyon veriyoruz. Bu oranı isterseniz referanslarınıza indirim uygulayarak bir miktar düşürebilir ya da dilerseniz tamamını kazancınız olarak alabilirsiniz. Üstelik yalnızca tek seferlik değil, referanslarınızın yapacağı her paket alımında düzenli olarak gelir elde edebilirsiniz.

Neden INBOXPartner?

Yüksek Komisyon Oranı

%25’e kadar komisyon oranıyla INBOX Partner üyesi olarak düzenli bir gelir elde edebilirsiniz. Sadece tek sefer değil, referanslarınızın yapacağı tüm paket alımlarında kazancınız daha da artıyor.

Gerçek Zamanlı İzleme

Referans olduğunuz hesapları paneliniz üzerinden anlık olarak takip edebilir, hangi referans hangi paketi ne zaman satın aldı ve kazancınızın ne kadar olduğunu inceleyebilirsiniz.

Kolay Ödeme

Biriken ödemelerinizi kolayca Paypal, banka transferi ya da bitcoin ile talep edebilirsiniz. Ödemelerinizi almak için bize yalnızca komisyon faturası kesmeniz yeterlidir.

Sık Sorulan Sorular

Referanslarınızdan elde ettiğiniz kazançlarınız 200$ olduğunda INBOX'dan ödeme talep edebilirsiniz.

Biriken kazançlarınızı banka havalesi ya da bitcoin olarak INBOX'dan talep edebilirsiniz.

Evet. INBOX dışarısında siz de referanslarınıza ek hizmetler sunarak kazançlarınızı artırabilirsiniz. Verdiğiniz ek hizmetler size INBOX tarafından ödenmez. Siz ödemenizi direkt referans olduğunuz firmadan alırsınız.

INBOXPartner hesabınızı oluşturduğunuzda size ait bir referans linkide oluşur. Panelinizden alacağınız bu linki kullanarak INBOX'a üye olan hesapların yaptığı paket alımlarından belirdiğiniz yüzde (%) komisyon size kazanç olarak kaydedilir.