Ulaşılabilirlik

E-Posta Gönderimi

Şifre sıfırlama, kargo bilgilendirmesi, hoşgeldiniz e-postaları gibi bildirimleri anlık olarak müşterilerinize ulaştırmak istemez misiniz? INBOXNotify ile doğru zamanda doğru kişiye gönderim yapın

E-postalarınız en hızlı şekilde alıcılara ulaştırılıyor

Neden küçük olumuzlukların destek ekibinize iş yükü oluşturmasına izin verin? Parola sıfırlama, hesap aktivasyonları, lisans anahtarları paylaşımı, kargo bildirimleri veya diğer işlemsel e-postalar… İşlem başladığı an bu bildirimlerin dilediğiniz zaman müşterinizin e-posta kutusunda bulunmaları çok önemlidir. Böylece itibarınız korunur ve destek ekibiniz küçük durumlar yerine gerçek noktalara odaklanır.

Ortalama e-posta gönderim hızlarımız

Ulaşılabilirlik süresi ortalama 0-10 saniye arasındadır

Sürekli hızlı ulaşılabilirlik imkanı

Dünya genelinde en çok kullanılan ISP’ler üzerinde yüksek itibara sahip IP’lerimiz sayesinde e-postalarınız hızlıca alıcılara iletiliyor.

Hotmail uzantılı adreslere yapılan gönderim de 30 saniyelik bir gecikme bile bizim için mutsuzluk sebebidir.

Ulaşılabilirlik bir sorumluluktur, INBOXNotify için ekstra bir yük değil

Ana hizmet alanı “e-posta” olan bir şirket olarak kullanıcılarımızın e-postalarını en doğru ve hızlı bir şekilde alıcılara iletmeyi sağlamak bizim en önemli görevimizdir. Bu nedenle gelişmiş iletilebilirlik için asla ekstra ücret almayız. Müşterilerimizin her biri kaliteli hizmeti hak ediyor.

Global, güvenli ve hızlı altyapımızla e-postalarınız gözden kaçmasın

Dünya genelinde 3 farklı lokasyonda bulunan veri merkezlerimiz ile e-postalarınız güvenli ve hızlı bir şekilde gönderilmekte. Coğrafi yük dengeleme ile uygulamanız en düşük gecikmeyi ve en hızlı gönderimi elde eder. Ayrıca düzenli güvenlik denetimleri ve en güncel şifreleme teknolojisi ile verilerinizi güvende tutarız.

Size özel IP atama

İyi denetlenmiş paylaşımlı IP’ler havuzuna sahip olmak en yüksek itibarı sağlar. Teslimat durumu hakkında karar vermek için kullanılan ana metrik ISS’ler olduğu için ulaşılabilirlik elzem bir konudur. Ancak yüksek hacimli gönderimler söz konusu olduğunda size özel IP’ler daha yararlı olabilir. INBOXNotify‘da gönderileriniz için özel IP kullanmaya karar verdikten sonra IP’lerin ısınmasına özen gösteriyoruz. Böylece itibar artmaya başlıyor ve yüksek bir teslim edilebilirlik oranına sahip oluyorsunuz.

Kredi kartı gerektirmeden ücretsiz deneyin
Ücretsiz e-bülten aboneliği

E-posta pazarlama dünyasına ait gelişmelerden ve INBOX’ın duyurularından ücretsiz haberdar olmak için e-posta kaydınızı yapabilirsiniz.

Bizi takip edin 🙂
Sorunuz mu var?