Transactional Emails, Notification Emails | Transactional Emails

İzleme

Her adımı izleyin

E-postanızın gönderildikten sonraki akıbetini izlemek ve öğrenmek en doğal hakkınız. INBOXNotify sizinle detayları paylaşır.

Tam işlevsel mesaj geçmişi

INBOXNotify, son 45 günü kapsayan tüm işlem postalarının aranabilir bir etkinlik günlüğünü sağlar. Teslimat etkinliklerine, etiketlere veya tarihe göre göz atabilirsiniz. Ayrıca, belirli bir e-posta adresine gönderilen e-postaların günlüğünü görüntüleyebilirsiniz. 45 günden fazla bir süreye ihtiyacınız varsa, e-posta API'miz istediğiniz kadar yedekleme yapmanızı sağlar.

Kapsamlı detayları görüntüleyin

Kimin hangi bağlantıyı açtığını/tıkladığını görmek için yeterince ayrıntılı hemen çıkma, teslimat, açılma ve tıklama oranlarını takip etme olanağınız varken; Uygulamanızda bildirimler oluşturmak için INBOXNotify'ın web kancalarını da kullanabilirsiniz, böylece gönderdiğiniz her e-postada neler olup bittiğini tam olarak bilirsiniz.

Her bir alıcı için ayrıntılı aktivite bilgisi

INBOXNotify, e-postalarınızın tüm içeriğini saklamanın yanı sıra, alıcı posta sunucusunun e-postayı ne zaman kabul ettiğini, alıcılarda herhangi bir hata olup olmadığını ve açık izlemenin etkin olup olmadığını, e-postanın ne zaman, kim tarafından ve hangi e-postadan okunduğunu da kaydeder.

Ayda 1.000 e-posta gönderimi