Verilerinizi güvenli veri merkezlerinde saklıyoruz ve koruyoruz

Sunucularımızı güvenli veri merkezlerinde barındırıyoruz ve müşterilerimizin verilerini korumak için en son güvenlik uygulamalarını kullanıyoruz

E-posta ve uygulama güvenliği

INBOXNotify, tüm giden e-postalar için TLS’yi destekler, mesajların uzak e-posta sunucularında TLS’yi destekleyen ISS’lere geçişte şifrelenmesini sağlar. Gmail, e-postalarımızın %100’ünü TLS aracılığıyla teslim ettiğimizi söylüyor. Bunu SMTP ve API’lerimizde tam HTTPS ve TLS desteğiyle birleştirmek, INBOXNotify üzerinden geçen iletiler için güvenli bir geçiş sağlıyor.

Ayrıca, DKIM, SPF ve DMARC gibi e-posta standartlarının kullanımını tam olarak destekliyoruz ve teşvik ediyoruz; etki alanınızın itibarını kontrol etmenizi ve e-posta sahtekarlığı riskini azaltmanızı sağlıyor.

Sunucularımızı, ülkemizdeki en etkileyici veri merkezlerinden biri olan Tip 2 SSAE 16 SOC 1 onaylı bir tesiste barındırıyoruz. Ayrıca, sistemlerimiz hem otomatik sistemler hem de saygın güvenlik firmalarının manuel denetimleri kullanılarak test edilmektedir.

INBOXNotify’da ödemeleri yönetmek için Stripe ile ortaklık kuruyoruz. PCI Seviye 1 Servis Sağlayıcı olarak onaylanmıştır. INBOXNotify, müşterilerin kredi kartı verilerine hiçbir şekilde erişemiyor.

Kredi kartı gerektirmeden ücretsiz deneyin
Ücretsiz e-bülten aboneliği

E-posta pazarlama dünyasına ait gelişmelerden ve INBOX’ın duyurularından ücretsiz haberdar olmak için e-posta kaydınızı yapabilirsiniz.

Bizi takip edin 🙂
Sorunuz mu var?